_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

   Dienos trumpėja, orai vis prastesni, tačiau vaikams tai nesvarbu – jie ir toliau mielai žaidžia lauke, nes jiems „blogo oro“ tiesiog nebūna. Paskutines gražias rudens dienas  Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Minupių universalaus daugiafunkcinio centro moksleiviai,  skyrė pasivaikščiojimams  po parką,  taip nusprendę  atsisveikinti su rudeniu.

    Vaikai rinkosi paskutinius ryškiaspalvius lapus, kuriuos sudėję į įvairiaspalvę puokštę , parsinešė darbams. Be renkant lapus centro organizatorė Eurika Drungilienė moksleiviams davė užduoti suskaičiuoti kokių rūšių medžiai auga jų parke. Vaikai pasiskirstė į dvi grupes mergaičių ir berniukų . Pasirodė, kad tai gan įdomi ir linksma užduotis, nes ne visus medžius vaikai pažysta. Virė diskusijos, ginčai prie medžių kuriuos sunku buvo atpažinti , nes prie kai kurių nebuvo lapų nukritusių, tai pasunkino  užduotį.  Suvedus duomenys sužinojome , kad parke auga : ąžuolai, klevai, kaštonai ,drebulės, eglės, tujos, liepos, obelys, beržai, alksniai . Be to vaikai dar išstudijavo ir medžių žievės raštus. Komandos paruošė viena kitai užduotis,  atspėti kurio medžio raštą jie turi. Taip pat reikėjo atspėti medžių lapus. O iš surinktų lapų padaryti darbelius . Užbaigus darbus parengta  paroda „ Lapų šokis“.