Kelmės rajono

Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

1.  8.00 – 8.45

2.  8.55 – 9.40

3.  9.50 – 10.35

4.  11.05 – 11.50

5.  12.05 – 12.50

6.  13.00 – 13.45

7.  13.55 – 14.40

8.  14.50 – 15.35

Mokyklinis piešinių konkursas ,,Nupiešk gražiausią žodį“

Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje sausio mėnesį organizuotas mokyklinis mokinių piešinių konkursas ,,Nupiešk gražiausią žodį“. Konkurse pakviesti dalyvauti 5- II g klasių ir Kolainių pagrindinio ugdymo skyriaus daugiafunkcio centro 5- 8 klasių mokiniai.

Konkurso tikslas – ugdyti mokinių gebėjimą įvardyti gražiausią žodį (apibūdinantį gyvenimą mokykloje) menine raiška, ugdyti raštingumo kultūrą, skatinti mokinių kūrybinius gebėjimus. Konkurso organizatorės vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė bei dailės mokytoja Simona Tekorienė sulaukė 104 mokinių darbų. Mokinių darbai eksponuojami parodoje, mokyklos fojė.

Mokiniai, užėmę prizines vietas apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Džiaugiamės išraiškingais, I – osios vietos laimėtojų: Leonardo Orlako  (5 kl.),  Erikos Alminskaitės  (8 kl.), Augustės Andrijauskaitės (I gb kl.), Livetos Tiefelytės ( 8 kl) piešiniais.

Antrąsias vietas laimėjo: Emilija Valančiauskaitė (6 kl.), Liveta Karpaitė (8 kl), Donata Petravičiūtė (I ga kl.), Ema Macijauskaitė (skr.).

Trečiąsias vietas laimėjo: Akvilė Norkutė (5 kl.) ir Inesa Žukauskaitė (6 kl.), Kamilė Indrelytė (8 kl), Goda Orlakaitė (II gb kl.) ir skyriaus mokinys Ignas Zubreckas.

Mokinių darbuose įvardyti patys gražiausi lietuviški žodžiai: ačiū, Tėvynė, pagarba, pasiaukojimas, laimė, laisvė, draugystė, o visų mieliausias žodis – Meilė.

Sakoma - ,,Žodžiai turi galią naikinti ir išgydyti. Kai jie yra tikri ir nuoširdūs, jie gali pakeisti mūsų pasaulį“ (Buda).

Manome, kad konkursas paskatins mokinius prieš ištariant žodį, gerai pagalvoti.

Parengė

Vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė