_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

Š. m. vasario 5d. III – IV gimnazijos  klasės mokiniai, lydimi mokytojų Aido Juozapavičiaus ir Lauros Paulauskienės vyko į profesinio veiklinimo pažintinį vizitą, į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą „Studijos 2015“ Litexpo parodų ir kongresų centre.

Ši studijų paroda buvo aktualiausia abiturientams, kurie svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis, kokį kelią toliau rinktis. Mokiniai keliavo nuo stendo prie stendo, kur susipažino su didžiųjų Lietuvos universitetų ir kolegijų siūlomomis specialybėmis, studijų sąlygomis, perspektyvomis, sužinojo apie reikalingus stojamuosius egzaminus. Kaip teigė patys mokiniai, ši  studijų mugė jiems padės priimti sprendimą, ką veikti baigus mokyklą, skatins rinktis patinkančias specialybes, kurios ateityje garantuotų mėgiamą darbą ar paskatintų kurti nuosavą verslą.

Grįžtant gimnazistai aplankė keliaujančią anatomijos parodą apie žmogaus kūno paslaptis „Body Worlds Vital“. Ši paroda- – originaliausia tokio tipo kolekcija pasaulyje. Iš žmonių kūnų, jų dalių, organų bei sistemų sudaryta ekspozicija – naujausias vokiečių anatomo Giunterio von Hagenso kūrinys. Bemaž 40 metų skyręs plastinacijos tyrimams ir išradimams savo parodose žmogaus organizmą jis parodo kaip meno kūrinį. Mokiniai turėjo progą iš arti pamatyti, kaip atrodo žmogaus nervų sistema, širdis, plaučiai ir visi kiti gyvybiškai svarbūs organai. Tai buvo itin reta proga pažvelgti į savo nuosavą kūną iš šono ir likti nustebintam jame slypinčių galimybių.

Mokiniai džiaugėsi tikrai įdomia, švietėjiška, smagia, naudinga išvyka.

 

Gabrielė Gunaitė

Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos IV gb klasės mokinė