Nacionalinis dienraštis „Lietuvos žinios“ drauge su EKODAIKTAI.LT bei AB „Plasta“ visus Lietuvos mokinius kvietė naudingai ir ekologiškai praleisti vasaros atostogas – rinkti  plastikinius kamštelius ir dalyvauti respublikiniame socialiniame projekte - konkurse: „Kamštelių vajus“. Konkurso tikslai:

  1. Ugdyti  jaunosios  kartos atsakingumą, atkreipti dėmesį į opią šiukšlių problemą Lietuvoje, skatinti mąstyti „žaliai“, ugdyti kūrybiškumą, komandinį darbą.
  2. Raginti mokymo įstaigas organizuoti renginius ir akcijas ekologijos, šiukšlių rūšiavimo, švarios aplinkos temomis.

3.Skatinti jaunosios kartos atstovus vasaros atostogas praleisti ekologiškai. 

     Mūsų mokykla į šį projektą buvo užregistruota prieš prasidedant naujiesiems mokslo metams, todėl į jį įsijungė tik keletas iniciatyvių mokinių, kurie kartu su mamytėmis ir močiutėmis rinko kamštelius. Kamštelius rinkome tik 5 savaites, todėl surinkti 6 kilogramai kamštelių mus labai nudžiugino. Mokyklai įteikta padėka, o mokiniams rinkusiems kamštelius įteikti pieštukai  bei dėlionė ,,Rūšiuok atsakingai“. Iniciatyvą palaikė vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė.