Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijai atstovavo: 1 klasės mokinys Dominykas Laugalis, 2 kl. mokinė Ema Pleikytė, 3 kl. mokinė Mingailė Lisenkova bei ketvirtokai: Ernesta Kulevičiūtė, Laisvydas Smekajevas ir Karolis Lidikauskas. Mokinius dalyvauti konkurse paskatino vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė. Mokiniai savo darbuose vaizdavo atliekamus darbelius: obuolių skynimą ,,Bėgsiu skinti obuoliukų”, inkilėlio kėlimą ,,Įkėliau paukšteliui inkilėlį”, gėlių sodinimą ir laistymą ,,Auginu gražias gėles”, smėlio parnešimą ,,Parsinešiu smėlio, pastatysiu pilį”.

Džiaugiamės, nes  Emos Pleikytės piešinys ,,Linksmai vedžioju parke šuniuką”, surinko net 370 svetainės lankytojų balsų ir buvo nominuotas kaip gražiausias piešinys.
Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos padėka už piešinio originalumą taip pat bus įteikta 1 klasės mokiniui Dominykui Laugaliui už piešinį ,,Įkėliau paukšteliui inkilėlį”.

Džiaugiamės įvertinimu.