Po 4 valandas trukusios įnirtingos kovos vienodai taškų surinko 7-os ir I-os  gimnazijos klasių komandos. Pagal konkurso taisykles pergalę nusinešė jaunesnė 7-os klasės komanda. Antri buvo Ig klasės mokiniai, o garbingą trečiąją vietą užėmė 8-okai. Asmeninėje įskaitoje triumfavo 7-os klasės mokinė E. Macijauskaitė, antroje vietoje liko I. Grikšelis (8 kl.), o bronzos medalį iškovojo I. Zubreckas (IIg kl.) Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais, o komandos nugalėtojos – diplomais, medaliais bei taure.

Šiemet konkursas buvo netradicinis ne tik tuo, kad dalyviai varžėsi naudodamiesi specialiai konkursui sukurta išmaniąja programėle, bet ir tuo, kad sveikinimus dalyviams siuntė dabartinis Sveikatos apsaugos ministras, užventiškis Aurelijus Veryga, bei ilgametis protmūšių vedėjas Robertas Petrauskas.

Konkurso organizatoriai, buvę mūsų gimnazijos mokiniai - studentų penketas iš įvairių Lietuvos universitetų (I. Bičkovaitė, L. Giedrimas, I. Ivanauskas, M. Knyzelis, J. Žadeikis) ir geografijos mokytoja metodininkė I. Zalepūgienė minėjo, kad: „Išmanioji klasė tai teigiamų emocijų pliūpsnis, nestandartinis konkursas, kuris keičia mokinių mąstyseną, priverčia išeiti iš komforto zonos ir ilgam įsirėžia atmintyje“.