Vasario 16-oji (Valstybės atkūrimo diena) – nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti.
Šiai šventei paminėti Užvenčio miestelio bibliotekoje buvo organizuota Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos mokinių kompiuterinių piešinių paroda ,,Mano darbai puošia gimtinę Lietuvą”. Parodoje eksponuoti: Dominyko Laugalio, Emos Pleikytės, Mingailės Lisenkovos, Ernestos Kulevičiūtės, Laisvydo Smekajevo, Karolio Lidikausko, Gerdos Danilevičiūtės, Leonardo Orlako piešiniai.

Į parodos atidarymą susirinkę mokiniai, jų tėveliai džiaugėsi mokinių darbais, kalbėjosi, diskutavo, atliko bibliotekininkės parengtas užduotis.
Parodos sumanytojos vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė ir miestelio bibliotekos bibliotekininkė Regina Karpienė įteikė dalyviams padėkas ir dovanėles.

Miestelio biobliotekoje buvo labai šviesu ir gera, nes paminėjome mūsų šaliai ir jos žmonėms svarbią dieną – Vasario 16 – ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Ji išliks kiekvieno širdyje kaip vienybės, darnos ir sąmoningumo pamoka.