Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje sausio – vasario mėnesį organizuotas mokyklinis mokinių piešinių konkursas ,,Nupiešk gražiausią žodį“. Konkurse pakviesti dalyvauti pradinių klasių mokiniai ir Kolainių daugiafunkcio centro ikimokyklinukai.
Konkurso tikslas – ugdyti mokinių gebėjimą įvardyti gražiausią žodį menine raiška, ugdyti raštingumo kultūrą, skatinti mokinių kūrybinius gebėjimus. Konkurso organizatorė vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė sulaukė 27 mokinių darbų. Mokinių darbai eksponuoti parodoje, mokyklos fojė.
Mokiniai, užėmę prizines vietas apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. 
Mokinių darbuose įvardyti patys gražiausi lietuviški žodžiai: mama, šeima, myliu.
Sakoma - ,,Žodžiai turi galią naikinti ir išgydyti. Kai jie yra tikri ir nuoširdūs, jie gali pakeisti mūsų pasaulį“ (Buda).
Manome, kad konkursas paskatins mokinius prieš ištariant žodį, gerai pagalvoti.

Parengė
Vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė