Gruodžio 2 d. baigėsi respublikinė pradinių klasių mokinių dailės ir technologijų darbų paroda-konkursas „Ištiesk žiemužei ranką“, kurią organizavo Vilniaus Tuskulėnų vidurinė mokykla.

Konkursą organizavusi mokykla sulaukė daugiau kaip 130 įvairių piešinių ir darbų iš 35 šalies mokyklų. Parodoje-konkurse dalyvavo mokiniai iš Lazdijų, Šilalės, Kretingos, Kelmės, Panevėžio, Vilkaviškio, Kauno, Kėdainių, Druskininkų, Radviliškio, Švenčionių, Vilniaus rajonų ir miestų. Mokiniai kūrybiškai, naudodami įvairias technikas  vaizdavo žiemą. Parodai - konkursui pasiruošti jiems padėjo 70 kūrybingų Lietuvos mokytojų.

Kompetentingai komisijai buvo nelengva apsispręsti renkant pačius įdomiausius, meniškiausius darbus iš tokios jų gausybės. Buvo išrinkta 20 pačių emocionaliausių, originaliausių, kūrybiškiausių darbų.

Į atrinktų darbų dvidešimtuką pateko ir mūsų gimnazijos 4 klasės mokinio Leonardo Orlako plėšytinės aplikacijos darbas ,,Ištiesk žiemužei ranką“. Sveikiname Leonardą ir linkime dar didesnės kūrybinės sėkmės!