Protų mūšį gimnazistams vedė daktarė A.Kučinskienė, kuri iš pradžių supažindino su taisyklėmis, pasiūlė komandoms išsirinkti pavadinimus. Protų mūšio dalyvių laukė 6 turai po 10 klausimų. Po kiekvieno turo iškart buvo aptariami atsakymai, tad savo žinias galėjo pasitikrinti ne tik dalyviai, bet ir žiūrovai. I ture buvo pateikti bendrieji klausimai ir visos komandos į juos teisingai atsakė. Kituose turuose atsakinėjo ne tik į bendruosius klausimus, bet reikėjo įvardinti vietas, atsakyti į klausimą pažiūrėjus pateiktą vaizdą. Išties teisi buvo daktarė B.Speičytė-  klausimai buvo parengti išradingai, pateikti įdomiai, intriguojančiai. Tarp  komandų užvirė atkakli kova, gimnazistai parodė tikrai puikias žinias, bet geriausiai sekėsi mums: iškovojome pirmą vietą, buvome apdovanoti puikiais prizais – knygomis.

Mūsų komanda aplankė Šatrijos Raganos kapą ir padėjo gėlių. 

Dovilė Poškutė, Šatrijos Raganos gimnazijos IIIg klasės mokinė