Mokinių tėvams pateiktos VŠĮ Vaikų linijos  parengtos skaidrės ,,Patyčios: kaip pastebėti, atpažinti ir padėti vaikui?” Kalbėjome apie tai, kas yra patyčios, kodėl svarbu tėvams įsitraukti sprendžiant patyčių problemas, kokios pagalbos iš mūsų tikisi vaikai, kaip geriausiai galime padėti ir ko nedaryti arba kas gali pakenkti. Tėveliai išsakė savo nuomonę, diskutavo.

1-4 klasių mokiniai piešė piešinius, apibūdino draugystę ir klases papuošė draugystei skirtais žodžiais, per pertraukas draugiškai žaidė žaidimus socialinio pedagogo kabinete.
5-7 klasių mokiniai dalyvavo rajoniniame renginyje ,,Būkim kartu, būkim draugais” – 2.
Tikimės, kad vykdytos veiklos priminė, kad draugiškas gestas, žodis, šypsena ir pokalbiai reiškia labai daug.