Kovo 30d. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje vyko rajoninė teorinė - praktinė konferencija ,,Vaikas vaikui: galiu padėti tau ir sau“. Konferenciją menine kompozicija pradėjo Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos mokiniai, sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Genė Pulkienė bei Kelmės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Lina Balčiūnienė. Telšių vaikų globos namų psichologė Rasa Mickuvienė papasakojo apie sunkius jausmus bei kaip padėti sau ir kitam išgyvenant sunkų laikotarpį. Konferencijoje dalyvavo 5-11 klasių mokiniai iš 8 Kelmės rajono  ugdymo įstaigų.

Pranešimuose mokiniai pasidalino mintimis apie savo atliktus tyrimus ir metodus, taikomus jų ugdymo įstaigoje, kaip gerinti mikroklimatą mokykloje, apie psichotropinių medžiagų poveikį sveikatai, IT naudą ir žalą mokinių gyvenimui. Mokinių pranešimai stebino originalumu, išradingumu. Kai kurie skaitovai savo pranešimo metu išjudino visą publiką praktiniais judėjimo pratimais. Visi  konferencijos dalyviai rinko labiausiai patikusį pranešimą. Juo tapo Šaukėnų Vlado Pūtvio - Putviskio gimnazijos moksleivių K. Virmausko ir J. Šlimaitės filmo „Gimnazija 24“ pristatymas. Po pristatymų mokiniai, vaišindamiesi arbata ir obuolių pyragu, draugiškai bendravo, pasidalino mintimis, idėjomis bei konferencijos įspūdžiais.

Visi dalyviai apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Mokytojams, parengusiems mokinius konferencijai, įteiktos metodinės pažymos.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems rengiant bei organizuojant konferenciją! Ypač dėkojame renginio globėjai Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorei Irenai Sirusienei ir finansiškai renginį parėmusiam ūkininkui Juozui Spudžiui.

Organizatoriai