Šiuo konkursu organizatoriai siekė skatinti jaunimo domėjimąsi kosmonautika, pritraukti moksleivius domėtis ir naudotis šiuolaikinėmis technologijomis bei kelti ekologinės kultūros lygį ir atsakomybę už mūsų planetą žemę.

Gimnazijos mokiniai - Karolis K., Roberta S., Laisvydas S., Vaidas Š, Ruslanas M., Rokas A., Leonardas O.-  paskatinti vyresniosios socialinės pedagogės Dalios Orlakienės, pertraukų metu ir po pamokų noriai piešė kompiuteriu. Mokinių darbai išsiųsti tarptautiniam konkursui Ukrainoje.

2017 m. balandžio mėn. 12 d. paskelbti rezultatai nudžiugino. 2 klasės mokinio Karolio K. darbas ,,Marso gyventojai” pelnė III – ąją vietą.

Nugalėtojų darbai bus demonstruojami tarptautinėje kilnojamoje parodoje Ukrainoje ir užsienyje.