Tarptautinė vaikų knygos diena balandžio 5-ąją prasmingai ir inovatyviai paminėta Užvenčio bibliotekoje kartu su Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos socialine pedagoge Dalia Orlakiene. Tądien į Užvenčio biblioteką rinkosi tie, kuriems nesvetima knyga, kurie ją nuoširdžiai myli ir jaučia. Čia buvo surengta akcija „Skirtukas mėgstamiausiai (mylimiausiai) knygai“.
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė kartu su mokinėmis ir bibliotekininkė Regina Karpienė kūrė skirtukus, į juos sudėdamos visą šilumą, mintis apie knygą ir savo teigiamas emocijas. Sukurtais skirtukus buvo papuoštos net 85 bibliotekoje esančios knygos.
Bibliotekos lankytojai gali susipažinti su Dalios Orlakienės knygų skirtukų paroda.
Regina Karpienė, Užvenčio bibliotekos bibliotekininkė