Tai jau 11-asis Toyota svajonių automobilio piešinių konkursas.  Jame galėjo dalyvauti  vaikai ir jaunimas iki 15 metų, pagal sudarytas tris amžiaus kategorijas.

Šiam konkursui  savo svajonių automobilį – laboratoriją išsiuntė 7 klasės mokinys Leonardas Orlakas. Mokinys teigė, kad svajoja apie tokią galingą laboratoriją, kuri jutiminiais signalais leistų pajusti, kam reikia pagalbos ir atitinkamai pasiruošus skubėtų padėti.

Konkursas vykdomas dviem etapais.  Gautas oficialus I etapo Europos konkurso organizatorių laiškas labai nudžiugino - mokinio darbas įvertintas ir išrinktas tarp devynių nugalėtojų. Rinkta po tris nugalėtojus iš kiekvienos amžiaus grupės. Leonardo darbas išrinktas kartu su trylikametės bulgarės ir dvylikamečio prancūzo darbu.

Devyni nugalėtojų darbai dalyvaus pasauliniame piešinių konkurse. Šio etapo rezultatai paaiškės rugpjūčio mėnesį.

Vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė