Kovo - balandžio mėn. 2-IV g kl. mokiniai aktyviai įsijungė į respublikinį konkursą ,,Nusipiešk sau kojinytes 2017“. Konkurso tikslas – sukurti kojinytes dizainą, pagal kurį būtų išmezgamos tikros kojinytės. Pagal konkurso nugalėtojų sukurtus piešinius UAB „Skinija“ išmegs kojinytes ir/arba pėdkelnes, kurios su autorių vardais prekyboje pasirodys iki 2017 m. spalio mėn.

Konkurso koordinatorė mokykloje socialinė pedagogė Dalia džiaugėsi mokinių noru, smalsumu ir nuoširdumu atliekant darbus. Džiaugtasi, kad konkursui pateikta daugiau nei 160 darbų. Vsi jie išsiųsti respublikinio konkurso organizatoriams be papildomos atrankos.  Dalyvavo ir klasės ir pavieniai mokiniai. Buvo ir kuriozinių situacijų. Konkurso dalyviams mokslo metų pabaigoje  bus įteiktos padėkos.

Dėkojame visiems mokiniams, kurie ryžosi save išbandyti. Lauksime rezultatų, kurie mus pasiekti turėtų gegužės mėn. pabaigoje.