Sujungus jas į vieną, septintoje klasėje, organizuota integruota kūno kultūros ir klasės valandėlė su sveikos gyvensenos ir socialiniais įgūdžiais.

Sveikatos priežiūros specialistė Živilė R. inicijavo ir pravedė protų mūšį tema ,, “. Net penkios komandos - ,,Sveikuoliai”, ,,Sveikos ir laimingos”, ,,Apelsinai”, ,,Vanduo’ ir ,,Sveikata” -  stojo į rimtą kovą sveikos gyvensenos tema. Kova buvo atkakli, dvi komandos surinkusios vienodą taškų skaičių, susirungė žodinėje dvikovoje. Išvardinę daugiau sporto šakų, pergalę šventė ,,Vandens” komanda.

Antroji renginio dalis vyko gimnazijos aikštyne. Pasiskirstę į dvi grupes mokinių ir tėvų mišrios komandos žaidė estafetes bei kvadratą. Jas organizavo ir pravedė socialinė pedagogė Dalia O. ir klasės auklėtojas bei kūno kultūros mokytojas Aidas J. Žaidimai gryname ore suteikė teigiamų emocijų, leido tėvams prisiminti vaikystėje žaistus žaidimus, priminė mokiniams, kad kartu praleistas laikas -  mokymasis vieniems iš kitų – bendravimo, tikslingo laisvalaikio leidimo, gerų manierų.
Bendrame rate aptariant vykdytą veiklą džiaugtasi tuo, kad geriau pažįstame vieni kitus, susidraugaujame, puikiai praleidžiame laiką su bendraklasių tėvais, tampame draugiškesni.
Prizais mokinių tėvų komandą apdovanojo Kelmės visuomenės sveikatos biuras, o sveikais užkandžiais bei vaisvandeniais pasirūpino Leonardo tėtis.
Už dalyvavimą dėkojame Gintarės, Justo, Dovydo, Aistės mamoms bei Gabijos tėčiui.