Po paskaitos šventė persikėlė į gimnazijos aikštyną, kur vyko linksmųjų estafečių, kvadrato ir futbolo varžybos. Linksmosiose estafetėse įnirtinga kova vyko tarp ,,Super" ir ,,Ugninio kamuolio" komandų. Pergale džiaugėsi ,,Ugninio kamuolio" komanda, nugalėjusi ir tėvelių rinktinę. Nepasisekė tėveliams ir kvadrato žaidime. Vikrumą ir pastabumą vaikai išbandė ir rungtyje ,,Surask kamuoliuką". Čia pergalę šventė mergaičių komanda. Linksmąsias estafetes pravedė savanoris Gintaras Baškys. Daug teigiamų  emocijų suteikė ir futbolo varžybos tarp ,,Dinamito" ir ,,Žiguliukų" komandų. Nugalėjo draugystė. Futbolo rungtynes organizavo ir pravedė Ainos ir Manto vyresnieji broliai -  IIg kasės mokiniai Arnas Kulevičius ir Remigijus Mockus.

Šventės pabaigoje nugalėtojų komandos buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis.
Po renginio visi dalyviai buvo pakviesti prie sveikų užkandžių stalo. Vaišinosi obuoliais, natūraliomis obuolių sultimis. Vaišes padėjo paruošti gimnazijos valgyklos virėjos, mokinių tėveliai bei renginio organizatorės.
Tik būdami kartu, geriau pažįstame vieni kitus, tampame draugiškesni, atviresni. Šeima – tai visuomenės kristalas. (V. Hugo)

Renginio organizatorės G. Montrimienė, V. Baškienė