Gimnazijos trečios klasės mokiniai ir mokytoja Danutė Ivanauskienė kartu su vyriasniąja socialine pedagoge įsijungė į projektą.

Projekto tikslas – suteikti vaikui pažinimo džiaugsmą auginant moliūgą nuo sėklytės iki brandaus augalo kartu su pedagogu ir šeima puoselėjant vaiko dvasines, kūrybines galias globojant gamtą, ugdant gamtojautą, pagarbą gyvybei ir dvasingumą, ekologinę savimonę, sveiką gyvenseną.

Tarptautinę Šeimos dieną – gegužės 15 dieną – vyko dalijimasis sėklytėmis.
Vėliau jos buvo pasodintos į indelius per pasaulio pažinimo pamoką. Šiandien jau džiaugiamės daigeliais, jais rūpinamės, prižiūrime.
Per vasarą moliūgėliais mokiniai rūpinsis kartu su tėveliais namuose. O rudenį tikimės sulaukti oranžinių šypsenų, nuėmus pirmąjį derlių.
Visoms projekte dalyvavusioms švietimo įstaigų bendruomenėms bus įteikti padėkos raštai, pedagogams – pažymėjimai.

Projekto organizatoriai tiki, kad riedantis saulėtas oranžinis traukinys keliaus ne tik per Lietuvą, bet ir per visą pasaulį, sujungs lietuvių švietimo bendruomenes bendrai gerumo veiklai, nutiesdamas kelią ugdytiniams į platų gamtos pažinimo pasaulį, suteikdamas nepamirštamų, džiugių akimirkų ir naujų įspūdžių.