Mes, akcijos organizatoriai: mokinių prezidentė, III g klasės mokinė Dovilė  ir vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė, siekėme, kad mokyklos mokiniai kartu su tėveliais bei mokytojais ne tik pasidalintų su mažesniais vaikais žaisliuku, bet ir pasikalbėtų, paragintų vienas kitą geriems darbams.

Tą dieną turėjome dar vieną tikslą - visus akcijos metu surinktus žaislus, knygutes ir k.t.  perduoti Užvenčio vaikų lopšelio /darželio auklėtiniams bei tą dieną su jais susidraugauti, pabendrauti, pažaisti. Dalis mokinių su didžiuliu džiaugsmu sutiko vykti į Užvenčio vaikų lopšelį/darželį ,,Žilvitis”.

Daugelis iš akcijoje dalyvavusių mokinių- buvę darželio auklėtiniai- todėl buvo labai smalsu sugrįžti, pažiūrėti, ką dabar ten vaikai  veikia, kaip žaidžia. Visus mokinukus sujaudino auklėtojų dėmesys ir tai, kad juos prisimena.

Tikime, kad pasidalintas gerumas, skiepys vaikų širdelėse supratimą, atjautą, pagalbą, norą dalintis.