Žaisti įvairūs kalbą ir darbą grupėje ir poroje lavinantys žaidimai: ,,Pratęsk skiemenį”, ,,Atspėk žodį”, ,,Šviesoforas”, ,,Akla karvė”, ,,Bola”.
Stovyklautojai lankėsi Užvenčio vaikų lopšelyje – darželyje ,,Žilvitis”. Su mažesniais vaikais žaidė ,,Sugedusį telefoną’’, ,,Jurgelį meistrelį” bei ,,Pagauk ženklą”.
Apsilankę miestelio bibliotekoje ieškojo knygose pasislėpusių žodžių susijusių su vasara. Daugiausiai žodžių suradę mokiniai, miestelio bibliotekininkės buvo apdovanoti prizais – knygomis. Tai palinkėjimas neužmiršti skaityti ir kuo daugiau sužinoti.

Berniukai, vadovaujami Remigijaus M. (II g)  žaidė futbolą, o mergaitės, vadovaujamos savanorės Godos O. (IV g) – bendravimo žaidimus.
Ilgai tą dieną netilo vaikų juokas, leidžiantis suprasti, kad stovykloje buvo įdomu.