Vadovaujami muzikos mokytojos Erikos L. mokiniai atliko muzikinę mankštą, dalyvavo muzikiniame protmūšyje, įvairių instrumentų pagalba kūrė muzikinę pasaką, kūrė ir komandose atliko stovyklos himną bei žaidė ,,Spalvų boulingą”.
Kiekviena veikla mokiniai siekė kuo daugiau sužinoti, parodyti, išbandyti. Jie noriai siūlė pagalbą mažesniems stovyklos draugams, mokytojams, aktyviai dalyvavo visose veiklose, buvo griežti, teisingi ir reiklūs.
Aptardami dienos veiklas mokiniai išsakė savo mintis, siekė išklausyti draugus bei siūlė veiklas kitoms dienoms.

Kiekvienas stovyklos dalyvis su maža dovanėle šiandien išsinešė ir kūrybinį iššūkį, skirtą kitai dienai.
Už ,,Dienos arbatėlę” dėkingi Erikoms - Urtės mamai ir muzikos mokytojai.  Už nuotraukas dėkojame Godai O.