Tą dieną lankėmės Užvenčio muziejuje, apžiūrėjome metalinių kryžių kolekciją, pasėdėjome ant suolelio klevų alėjoje, klausėmės ištraukų iš Šatrijos Raganos kūrinių, lietėme senelių ir prosenelių naudotus daiktus, bandėme atspėti jų paskirtį, atnaujinome žinias apie mūsų krašto šviesuolius, susiskirstę į komandas dėliojome J. Smilgevičiaus šeimos herbą. Laimėjusi komanda galėjo nusikalti litą muziejuje stovinčiu aparatu.  Apžiūrėjome bitininko namelį. Stabtelėjome prie dvaro. Apie viską labai įdomiai pasakojo muziejininkė Milda K. Kartu su mumis keliavo Užvenčio bibliotekos bibliotekininkė Regina K.

Atsisveikinę su jomis, padėkoję už bendradarbiavimą savo dienos kelionę tęsėme gryname ore. Žaidėme judrius žaidimus: ,,Batų košę”, ,,Spalvų boulingą”, ,,Futbolą”. Nepamiršti liko žaidimai vaikų žaidimų aikštelėje bei ramūs žaidimai: ,,Tiesa/drąsa”, ,,Uno”.

Nesinorėjo skirstytis, mokiniai vis klausinėjo, kada gi susitiksim? Todėl bendrai pasitarę nusprendėme susitikti paskutinę birželio savaitę. Ir jau nekantriai jos laukiame.