Šiandien stovyklautojai mokėsi ir mokė vieni kitus įvairių žaidimų; ,,Kas, kiek, ko daro?'', ,,Juokis kiek telpa", ,,Šviesoforas". Žaidimų tikslas - pastabumo, reakcijos, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių ugdymas.

Vasaros stovyklos iššūkiu tapo ir išvyka į Kelmės  raj. savivaldybės Žemaitės viešosios bibliotekos Užvenčio sk., kur stovyklautojai turėjo atlikti užduotį - surasti knygas, kurias skaitė jų tėvai, uždraustas knygas, lietuvių autorių, nuotykių, knygas, kažko mokančias, apie egzotines šalis, knygas, tapusias filmais ir t.t. Knygų mokiniai ieškojo pasiskirstę į komandas. Todėl greičiausiai suradę ir pristatę reikiamą skaičių knygų, tapo nugalėtojais. Tai didelė paskata mokiniui skaityti, domėtis. Nugalėtojai apdovanoti saldžiais prizais. Tačiau, mano manymu, laimėjo visi dalyvavę iššūkyje, nes išgirstas autoriaus vardas, pamatyta iliustracija, įdomus knygos pavadinimas be abejo žadins vaiko norą skaityti. Mes net gi statėme knygų šulinį, iš kurio gelmės semiamės žinių......

Trečioji stovyklos dalis - arbatėlė, futbolas, boulingas, ,Linksmasis kilimėlis" - tai stovyklos dalis, kai gali jaukiame draugų rate atsipalaiduoti ir būti savimi.