Žaidėme aktyvius ir pasyvius žaidimus: ,,Spalvų fiesta”, ,,Mama/tėti, ar galima?”, ,,Krokodilas ir beždžionės”. Ugdėme pastabumą, vikrumą, gebėjimą darniai atlikti  veiklas.

Kūrėme pasakojimą pasakydami po vieną žodį, kad susidarytų rišlus sakinys. Reikėjo labai atidžiai klausytis, nes suklydus buvo imamas ,,fantas”. Suklydusiems teko atlikti užduotis – pasakyti eilėraštį, padainuoti dainelę, padaryti šuoliukus ir t.t.

Statėme ,,Draugystės bokštą” ir išsakėme linkėjimus draugams.

Aptariant stovyklos veiklas, mokiniai minėjo, kad smagiausia žaisti judrius žaidimus, gerai, kad kartu dalyvauja ir mokytojai, kad veiklos galėtų būti organizuojamos ir kitų atostogų metu.

Mamos, stebėjusios veiklas,  mokiniams linkėjo gerų įspūdžių, teigiamų emocijų ir šiltų saulės spindulių.