Vaikai sužinojo, kada pradėta minėti Pasaulinė gyvūnų diena ir kokios yra 5 gyvūnų laisvės. Žiūrėjome filmuką, skirtą Pasaulinei gyvūnijos dienai. Bibliotekininkė L. Norkienė priminė, kad į gyvūnus negalima žiūrėti kaip į daiktus, kuriems atsibodus juos galima išmesti. Gyvūnėliais reikia rūpintis, nepalikti jų likimo valiai, jiems reikia meilės ir priežiūros, o svarbiausia nebūti abejingiems. Pristatė vaikams knygas apie gyvūnus.  Diskutavome, ką reikėtų daryti radus išmestą ar ligotą gyvūnėlį.

Biologijos mokytoja V. Petrikienė ir 6 klasės mokinės Milėja ir Justina pristatė pateiktis ,,Laikas gyvūnams”. Vaikai pasakojo apie savo naminius gyvūnus: jų vardus, įpročius, išdaigas, maistą. Skaityklos darbuotoja priminė, kad parėjus namo visi pasveikintų savo augintinius su švente – Pasauline gyvūnų diena.

Po to vaikai atliko įvairias užduotis. Sujungę taškelius turėjo atpažinti pasislėpusį gyvūną.ir trumpai papasakoti apie jį, minė mįsles.
Popietė pavyko. Vaikai džiaugėsi daug sužinoję apie gyvūnus.