Projekto iniciatorės, organizatorės ir vedančiosios pradinių klasių mokytoja metodininkė ir ,,Šviesoforo” būrelio vadovė Danutė Ivanauskienė bei vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė vaikams priimtinu būdu – pasaka- priminė saugaus elgesio gatvėje taisykles. ,,Atvėrė vartus” į ,,Saugų miestą” (erdvinis maketas). Džiaugtasi kruopščiu mokinių, klasių auklėtojų, Maltiečių ir pailgintos dienos, mokinių seimelio ir mokinių prezidentės IV g klasės mokinės Dovilės Poškutės ir kitų gimnazijos bendruomenės narių darbu.

Renginyje apdovanoti pradinių klasių mokinių knygų skirtuko saugaus eismo tema konkurso nugalėtojai – pirmokai - Aidas Šimutis, Estela Purytė, Gustė Samuilytė, antrokai - Tajus Laurinavičius, Sibilė Šiaulenskytė, Raminta Urbonaitė, trečiokai-  Ema Pleikytė, Milvydas Šlažikas, Dovilė Grigaitė, ketvirtokai - Rolandas Mušinskis, Gabija Gerybaitė, Emilija Neimanaitė. Šiame konkurse skirtos dvi papildomos nominacijos ir dovanėlės – už kūrybiškumą sukuriant ketureilį – ketvirtokei Vaivai Rimdeikaitei ir už originalių priemonių pasirinkimą – pirmokei Andrėjai Aleknaitei.
Renginyje kartu su mokiniais aktyviai dalyvavo ir jų mokytojos: Edita Angklickienė, Edita Kazlauskienė, Otilija Norvilienė. Dėkojame mokytojoms už mokinių kūrybiškumo ir žinių troškimo skatinimą.

Kad renginys įvyktų ir mokiniams būtų primintos saugaus elgesio kelyje taisyklės pasirūpino Šiaulių regiono kelių vyr. specialistas Antanas Vaidonavičius, taip pat Kelmės visuomenės sveikatos biuras ir sveikatos priežiūros specialistė Živilė Rukienė, specialioji pedagogė Loreta Račkauskienė, technologijų mokytojas Mintautas Kazlauskas. Visi mokiniai apdovanoti knygelėmis ir atšvaitais.

Muzikinį renginio foną kūrė muzikos skyriaus mokiniai – Arnas Mangirdas, Justina Macijauskaitė ir Benas Budreckas bei muzikos mokytoja Erika Lukšaitė.
Džiaugiamės visų aktyvumu, iniciatyvumu, susiklausymu.
Būkite saugūs!