Užvenčio Šatrijos Raganos gimnaziją, paskatinti vyresniosios socialinė pedagogės Dalios Orlakienės, šiame konkurse atstovavo: pirmokai – Nedas Savickas ir Armandas Lisenkovas, antrokė Goda Rukanskytė, ketvirtokės – Mingailė Lisenkova, Vaiva Rimdeikaitė, Emilija Neimanaitė.

Organizacinę ir vertinimo komisijas sudarė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius, ją tvirtino Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius. Vertinant atsižvelgta į pateikto darbo idėjos ir atlikimo originalumą, meniškumą, piešinio kultūrą. Komisijos sprendimu 4 klasės mokinė Mingailė Lisenkova apdovanojama Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos padėka už piešinio originalumą ir meniškumą.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius ir Šeduvos gimnazija dėkoja visiems mokiniams ir jų mokytojams, dalyvavusiems Lietuvos 1-4 pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Mano svajonė“.
Džiaugiamės įvertinimu.
Mokinių sukurti darbai bus eksponuojami Užvenčio miestelio bibliotekoje gruodžio mėnesį.