Jie kvietė piešti kalėdinius piešinius ar atvirukus, o savo kūrybą dedikuoti vaikų globos namų auklėtiniams – suteikti jiems galimybę keliauti į magiškąją Laplandiją pas Kalėdų Senelį!
Tapti MISIJA LAPLANDIJA dalimi ir savo gerais darbais pradžiuginti vaikus, kuriems likimas nebuvo dosnus, ryžosi aštuntokas Leonardas Orlakas, penktokas Karolis Lidikauskas,  Raminta Leščinskytė, ketvirtokai – Mingailė Lisenkova, Kristupas Kučinskas, pirmokai – Urtė Gerybaitė, Emilija Rimkutė, Armandas Lisenkovas, antrokas Dominykas Laugalis, šeštokė Kamilė Šlažikaitė, trečiokė Ema Pleikytė. 

Tikime, kad vaikų piešiniai paskleis kalėdinę nuotaiką. Juos galėsite išvysti miestelio bibliotekoje surengtoje parodoje ,,Kalėdinės svajonės”.

Mokinius kurti ir dovanoti džiaugsmą paskatino vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė.