Į salę rinkosi visi pradinių klasių mokiniai ir mokytojai. Renginį pradėjo Danutė Ivanauskienė, kuri mokiniams papasakojo, kas tai yra Adventas, kokie jo šventimo papročiai ir tradicijos. Kiekviena klasė turėjo iš sukarpytų kortelių sudaryti senolių spėjimus iš gamtos ženklų ir pristatyti draugams. Burtus, nutikimus pristatė mokytoja Otilija Norvilienė. Mokiniai metė batą į duris, norėdami sužinoti, kokie ateinantys bus metai, skaičiavo žirnius – ar susiras naujų draugų. Po to vyko edukacinė programa „Kurkime Kalėdų stebuklus drauge“. Mokiniai lipdė Kalėdinius žaisliukus eglutei iš molio, juos dekoravo. Pasivaišinę ir pailsėję visi sugrįžo į salę, kur mokytoja Edita Anglickienė papasakojo mokiniams, kodėl pinamas Advento vainikas, kokios pynimo tradicijos. Visi kartu iš savo atsineštų eglutės šakelių, kankorėžių, džiovintų vaisių, riešutų, žaisliukų, žvakių vadovaujant mokytojai pynė Adventinį vainiką. Mokytoja Edita Kazlauskienė pertraukėlių metu mokė šokti ratelius  „Čeverykai“, „Katinas ant pečiaus sėdėjo“, o Otilija Norvilienė užminė mįsles. Popietę pabaigėmė biliotekoje, kur vyresnių klasių mokiniai padedami bibliotekininkės Laimos Norkienės ir skaityklos darbuotojos Gražinos Montrimienės pristatė Advento šventimo papročius kitose šalyse.