Adventas – džiugaus laukimo metas. Labai svarbu Kalėdų šventės laukti prasmingai. Šiuo laikotarpiu tamsias, niūrias dienas norisi pripildyti dėmesiu kitiems, dalytis prasmingu laukimu. Kad mokiniai pajustų ir suprastų Advento prasmę, gimnazijos bibliotekoje – skaitykloje visą gruodžio mėnesį parodėlėse demonstravo savo darbelius, piešinius. Gimnazijos bendruomenė galėjo pasinaudoti atrinkta literatūra apie Kūčių, Kalėdų, Naujųjų metų švenčių tradicijas ir papročius. O Ig klasės mokiniai Eva M., Kamilė S., Inesa K., Vilius P., Ovidijus A., Lukas A., Ignotas G., padedami bibliotekininkės Laimos Norkienės, skaityklos – informacinio centro darbuotojos Gražinos Montrimienės bei geografijos mokytojos metodininkės Irenos Zalepūgienės, paruošė parodėlę apie tai, kaip švenčiamos šios šventės Lietuvoje ir įvairiose Europos šalyse. Apie visa tai pasakojo ir diskutavo susitikimuose su bendraamžiais ir mažaisiais draugais.