„Laimiukas“ – literatūrinis žurnalas 7 - 12 m. vaikams, ir visiems, kuriuos džiugina vaikų literatūra. Spalvinguose žurnalo puslapiuose skaitytojų laukia pasakos, istorijos, pažintys su lietuvių ir užsienio autoriais, kuriančiais vaikams, knygų pristatymai, literatūriniai kryžiažodžiai, pasaulio pažinimo temos, interviu su įvairių profesijų atstovais, anekdotai apie knygų herojus, puslapiai su užduotėlėmis ir kryžiažodžiais ant specialaus neblizgaus popieriaus, konkursai, prizai ir vaikų kūrinėliai.
Gimnazijos mokiniai taip pat draugauja su ,,Laimiuku” siųsdami jiems savo kūrybinius darbus. Gruodžio mėnesį ,,Laimiukas” kvietė atkreipti dėmesį į turimus augintinius, pastebėti, kada jie būna laimingi ir savo įspūdžius perteikti piešiniuose.
Konkursui buvo išsiųsta dešimt darbų, vienas jų pateko į žurnalo puslapius. 
Džiaugiamės ketvirtos klasės mokinės Mingailės L. kompiuterinės grafikos darbu. Mokinės piešinys įvertintas padėka.
Konkurse mokinius paskatino dalyvauti vyresnioji socialinė pedagogė Dalia O.