Integruotos informacinių technologijų ir socialinių įgūdžių ugdymo pamokos Saugaus interneto dienai 2018 | www.uzvenciogimnazija.lt

Informacinių technologijų mokytojas Arūnas R. ir vyresnioji socialinė pedagogė Dalia O. inicijavo, organizavo bei vykdė integruotas pamokas, kurių pagrindinis tikslas - skatinti mokinius saugiai naudotis internetu bei kurti jame geresnį turinį, atitinkantį visuomenės socialiai priimtinas normas. Kuriant taisykles įtvirtinti privatumo ir asmens duomenų saugumo sampratą.

Pamokose mokiniai (atsižvelgiant į jų amžių) diskutavo, žiūrėjo situacijas ir jas aptarė, ieškojo galimų problemos sprendimo variantų ir išklausė Vaikų linijos vadovo Roberto Povilaičio patarimus, kaip saugiai elgtis internete kaip spręsti iškilusias problemas.

Jaunesniųjų ir vyresniųjų klasių mokiniai atliko praktines užduotis, kurios leido mokiniams įprasminti savo patyrimą.