Šis medis – unikalus – nupiešti jį nebuvo taip paprasta. Mokiniai internete peržiūrėjo daug nuotraukų, ieškojo informacijos, skaitė  legendas, siekė pasirinkti tinkamas atlikimo priemones. Šis konkursas skatino plėsti turimas žinias, ugdė mokinių kūrybiškumą, suteikė galimybę pasitikrinti meninius gebėjimus, skatino dalintis informacija.

Džiugu, kad pasiūlymą dalyvauti konkurse priėmė aštuoniolika 4 – IV g   (pradinių klasių mokytoja metodininkė Danutė I. ir vyresnioji socialinė pedagogė Dalia O.) klasės mokinių.

Mokinių piešinius konkurso rengėjai nufilmuos ir filmuką pateiks Europos medžio rinkimams, kaip Raganų eglę reprezentuojančią informaciją, bei gražiausio piešinio autorių pakvies atvykti į Europos medžio konkurso finalą Briuselyje.

Savo darbais mokiniai sveikina Lietuvą šimtmečio proga linkėdami ilgaamžiškumo, tvirtumo ir stiprybės savo šaliai.