2018 m. kovo 2 dieną, Užvenčio Šatrijos Raganos pradinių klasių mokiniai dalyvavo profesinio orientavimo dienoje „Ką, Kaziukai, tu veiki?“ Mokytoja Edita Kazlauskienė pakvietė į senovės amatų ir verslų pasaulį. Čia jie susipažino su kalvystės, drožybos, audimo, akmentašystės amatais. Mokytojos Edita Anglickienė  ir Otilija Norvilienė visus mokinius mokinius pakvietė į viktoriną „Kaziuko mugės papročiai ir tradicijos“. Po viktorinos mokiniai sugužėjo į mugę. Ant stalų puikavosi kalnai saldumynų: keksiukų, vaflių, riestainių, sausainių, grybukų, kuriuos paruošė mokiniai su tėveliais. Mugėje buvo galima paskanauti įvairiaskone žele, kepta duona. Buvo galima įsigyti dirbinių iš medienos, plastiko. Mokiniai džiaugėsi parduotais gaminiais ir skaičiavo pelną. Mugės pabaigoje mokytoja Danutė Ivanauskienė visiems mokiniams išdalino riestainius ant kurių turėjo parašyti savo mintis apie mugę.