Kelmės „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje vyko kasmetinis Šiaulių apskrities  meninio skaitymo konkursas „Ir žodžiai turi sparnus“, skirtas Lietuvos šimtmečiui. Jame varžėsi gausus būrys ne tik Kelmės rajono pradinių klasių mokinių, bet ir skaitovai iš kelių Šiaulių rajono ugdymo įstaigų. Konkurse dalyvavo ir keturi geriausi mūsų gimnazijos skaitovai, iš kiekvienos klasės po vieną. Jiems visiems konkursas buvo sėkmingas. Pirmokas Eimantas Žymantas gražiausiai padeklamavo Almos Karosaitės eilėraštį „Pro vaikystės langą“ ir užėmė pirmą vietą. Eimanto mokytoja – mokytoja metodininkė Otilija Norvilienė. Trečiokei Evai Gerbutavičiūtei buvo skirta antra vieta. Jos mokytoja – mokytoja metodininkė Edita Kazlauskienė. Skaitlingiausias buvo ketvirtos klasės skaitovų būrys – šešiolika. Čia nugalėtoja tapo Vaiva Rimdeikaitė. Vaiva skaitė Juozo Erlicko eilėraštį „Kai skauda dantys“, ją konkursui paruošė mokytoja metodininkė Danutė Ivanauskienė. Paskatinamuoju prizu už gerą pasirodymą buvo apdovanotas antros klasės mokinys Justinas Jurčikonis. Jam konkursui padėjo pasiruošti mokytoja metodininkė Edita Anglickienė.