Prasidėjus 2013 m. gruodžio mėnesiui specialioji pedagogė Loreta Račkauskienė ir vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė pasiūlė ugdomiems mokiniams dalyvauti mokinių motyvaciją, atsakomybę, kūrybiškumą skatinančiuose konkursuose: tarptautiniame kalėdinių ir naujamečių atvirukų konkurse ,,Žiemos fantazija – 2013”, respublikiniame mokinių piešinių konkurse ,,Nuostabiausia Kalėdų dovana” bei ,,Paštas ir aš”, Šiaulių regiono informacinių technologijų konkurse ,,Kalėdinis sveikinimas”.  Šiuose konkursuose dalyvavo 18 mokinių, nuo 8 iki 17 metų amžiaus.

     Vasario 6 dieną visi konkursuose dalyvavę mokiniai buvo pakviesti į renginį ,,Išsipildžiusi svajonė”.

     Renginį pradėjusi vyresnioji socialinė pedagogė  sakė ,,Svajonė – tai pirmasis žingsnis į tikslo siekimą”. Vėliau mokiniai prisiminė, kokiuose konkursuose dalyvavo, atpažino savo piešinius ekrane, meninės raiškos priemonėmis vaizdavo savo svajones, džiaugėsi gautomis padėkomis, diplomais, dovanėlėmis.  Specialioji pedagogė Loreta organizavo žaidimą ,,Voriuko svajonė”, kurio metu mokiniai gavo daug teigiamų įspūdžių.