Kovo mėnesį Minupių universaliame  daugiafunkciniame  centre vyko edukaciniai užsiėmimai ,,Senoviniai buities rakandai”. Juose dalyvavo Minupių universalaus  daugiafunkcinio centro, Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos pailgintos dienos grupės ir Maltiečių vaikų dienos centro moksleiviai.  Šiems užsiėmimams įrengta edukacinė klasė, kurioje  surinkti iš vietos gyventojų, išvalyti šimtmetį  liudijantys daiktai. Jie vis dar atrodo labai gražūs, tarsi kas nors jais būtų naudojęsis vakar.  Šioje netradicinėje pamokėlėje vaikai buvo nukelti į praeitį ir trumpam tapo valstiečiais, amatininkais. Jie turėjo galimybę paliesti eksponatus, išbandyti jų veikimo principus. Jų   rankose atgijo žemaitiško kaimo  istorija - mediniai šaukštai,  ližė, sūrspaudis, verpimo ratelis (kalvaratas),  kočėlas, kultuvė, siūlų vijimo, lenkimo prietaisai.