Kaip ir kasmet, kovo 19d. gimnazijos bibliotekoje - skaitykloje vyko pamokėlė 1 klasės mokiniams „Pažintis su gimnazijos biblioteka - skaitykla‘‘. Čia pirmokėliai sužinojo, kad bibliotekoje - skaitykloje galima ne tik knygelę paskaityti, bet ir daug informacijos gauti internetu, vartant enciklopedijas, žodynus,  paskaityti jiems skirtus žurnaliukus „Naminukas“, „Penki“, pažaisti mėgiamus kompiuterinius žaidimus. Apžiūrėję biblioteką bandė nuspėti, kiek knygučių čia „gyvena“. Susipažino su elgesio bibliotekoje - skaitykloje taisyklėmis, skaitytojo teisėmis ir pareigomis. Aptarė, kaip reikia elgtis su knygomis, kad jos būtų švarios ir gražios. O kad vaikai nelankstytų knygos lapų, darbuotojos padovanojo po knygų skirtuką. Mokiniai apžiūrėjo bibliotekoje esančias knygeles, jas vartė, išsirinko kiekvienas po knygelę ir tapo bibliotekos skaitytojais.