Pailgintos dienos grupės bei Maltiečių vaikų dienos centro auklėtiniai aktyviai ruošėsi Velykoms.  Visą savaitę vaikai piešė piešinius, gamino įvairius darbelius iš molio, popieriaus. Turtingą ir turiningą edukacinę pamoką padovanojo prekybos tinklas “Maxima”. Jų dėka vaikai margino kiaušinius, kuriais puošė savo velykinį stalą bei džiaugėsi saldžiomis velykinėmis dovanėlėmis ir suvenyrais. Taip pat aplankė vienišus senelius gyvenančius Užvenčio miestelio senelių globos namuose,  dovanojo visiems po margutį  linkėdami  gražių ir saulėtų šv. Velykų bei stiprios stiprios sveikatos. Vaikams buvo labai smagu, nes matė spindinčias senelių akis ir dėkingumą.

Ačiū tariame I. Diminskienei atskleidusiai gerąsias molio savybes ir išmokiusiai  dirbti su moliu bei D. Valienei ir S. Tekorienei, kurios mokė marginti margučius vašku.