Konferencijoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos pradinukai: pirmokas Matas Kuličauskas, antrokė Liepa Šimkutė, trečiokė Austėja Beresnevičiūtė ir ketvirtokė Vaiva Rimdeikaitė. Matas ir Austėja pristatė pranešimą „Uždekime Advento žvakę“. Liepa perskaitė  pranešimą „Mano Lietuva“, o Vaiva pristatė ketvirtokų kūrybos knygutę „Vaikystės spalvos“. Konferencijai mokinius paruošė mokytojos metodininkės Edita Anglickienė, Danutė Ivanauskienė, Edita Kazlauskienė, Otilija Norvilienė. Po pranešimų pristatymų mokiniai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose – gamino žaislus iš papje mašė, gėlės, švelniukus. Mokytojos išklausė pranešimus „Vertinimas pradinėse klasėse“, „Bendravimas – asmenybės augimo sėkmė“. Dalyvavo praktiniame užsiėmime „Šuo ir žmogus: susitikimai, kurie įkvepia“, kurį vedė Maltos ordino tarnybos atstovės iš Klaipėdos.