Balandžio 6-oji kalendoriuje įrašyta kaip Saugaus eismo diena. Lietuvoje ji minima kasmet nuo 2006 metų. 2018 m. balandžio 9 d. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, linkėdama saugių kelionių,  ragino šią dieną šalies gyventojus dar labiau saugotis keliuose ir saugoti kitus. Keliuose reikia būti atidiems, atsakingiems ir geranoriškiems, elgtis pagarbiai ir pagal visas saugumo taisykles, nuoširdžiai rūpintis mažaisiais eismo dalyviais.

Saugaus eismo dienos proga šalies mokyklos kviestos stebėti nacionalinę saugaus eismo pamoką „Kai žinai, esi saugus“, tiesiogiai transliuojamą iš Nacionalinės bibliotekos. Pamoką vedė ypatingas mokytojas – susisiekimo ministras Rokas Masiulis. Mokinių laukė ne tik interaktyvi pamoka, bet ir viktorina, kurią vedė aktorius Paulius Tamolė. Saugaus eismo pamoka iš Nacionalinės bibliotekos buvo transliuojama gyvai.

Visi gimnazijos pradinių klasių mokiniai su klasių mokytojomis, ,,Šviesoforo” būrelio vadove, bei gimnazijos socialine pedagoge stebėjo pamoką bei prisiminė saugaus elgesio kelyje taisykles.