2018 m. kovo 30 d. antrą kartą Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje vyko instrumentininkų festivalis „Ad Libitum “. Festivalis sukvietė jaunųjų muzikantų iš Kelmės r. ,Šiaulių miesto meno/muzikos mokyklų. „Ad Libitum“ festivalis trankiai prasidėjo mušamųjų grupe „Ritmas kitaip“ iš Šiaulių. Festivalio organizatoriai siekė populiarinti ansamblinį muzikavimą, skatinti vaikų ir jaunimo bei jų pedagogų kūrybinę iniciatyvą ir bendradarbiavimą. Jiems tai pavyko, mokiniai turėjo galimybę parodyti, ką patys sugeba ir pasiklausyti  bei pažiūrėti kitų mokyklų instrumentinių ansamblių pasirodymus. Baigiamuoju akordu šventę „sudrebino“ svečiai iš Vilniaus grupė „Gband“. „Ad Libitum“ šiemet nugaudė, tikimės, iki kitų metų. Esame dėkingi visiems mūsų  gimnazijoje muzikavusiems, dėkingi mokytojams, uždegantiems vaikų širdyse norą muzikuoti.