Tryliktus metus iš eilės „Skinija“ organizuoja taikomojo dizaino konkursą vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“ 2018. Konkurse gali dalyvauti visi vaikai iki 18 metų. Vaikai, norėdami dalyvauti konkurse, 2018 m. kovo 1 d. – balandžio 30 d. konkurso organizatoriui turi atsiųsti kojinytės piešinį. Piešinių skaičius nėra ribojamas, galima piešti ir siųsti tiek piešinių, kiek norima.
Iš visų atsiųstų kojinyčių piešinių, 2018 m. gegužės 18 d. bus išrinkti pagrindiniai ir papildomi nugalėtojai. 7 (septyni) pagrindiniai konkurso nugalėtojai bus apdovanoti „Skinija“ numegztomis kojinytėmis pagal nugalėtojo piešinį bei papildomomis dovanomis.

Papildomų kategorijų nugalėtojai taip pat bus apdovanoti „Skinija“ įsteigtais prizais. Papildomos kategorijos, kuriose bus renkami nugalėtojai:

  • Už taikomojo dizaino išmanymą.
  • Už netikėtą kūrybinį sprendimą.
  • Už kūrybišką komandinį darbą.
  • Už aktyvų asmeninį dalyvavimą.
  • Už aktyvų komandinį dalyvavimą.

Šiemet paskatinti vyresniosios socialinės pedagogės Dalios ir dailės mokytojos Alinos konkurse dalyvavo 1- II gimnazijos klasių mokiniai. Konkursui jau pateikta 200 darbų.
Liko paskutinė kūrybinė konkurso savaitė. Organizatorės džiaugiasi mokinių kūrybiškumu, iniciatyvumu, noru pertraukas praleisti turiningai ir nors trumpam pasijusti kūrėjais - dizaineriais. Dalyvaudami konkursuose, kalbėdami apie profesijas  kartu turtiname mokinių žinių bagažą.

Nugalėtojus rinks komisija, susidedanti iš UAB „Skinija“ įmonės vadovų, vykdančiojo dizainerio, gamybos technologo bei nepriklausomų ekspertų grupės.
Konkurso nugalėtojai bus paskelbti 2018 gegužės 26 d. „Skinija“ internetiniame puslapyje bei konkurso draugų komunikacijos priemonėse. Apie konkurso apdovanojimų ceremoniją, jos datą ir vietą bus paskelbta 2018 m. rugpjūčio 6 d.