Mažos širdelės didelę meilę sutalpinti gali, jei suaugę žmonės skiepija ją nuo vaikystės.

Vasario-16-oji svarbi šventė visai Lietuvai, neišskiriant pačių mažiausiųjų.

    Paminėti šiai svarbiai datai Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Minupių UD centrą lankantys mažieji moksleiviai padarė paveikslą “Aš myliu Lietuvėlę”.

   Minupių centro organizatorė Eurika Drungilienė ir mokytoja Gražina Montrimienė papasakojo Lietuvos gyvenimo kelią. Daug būta gražaus, bet ir daug negandų teko patirti mūsų Tėvynei ir žmonėms.

   Mums, reikia gerbti Lietuvos simbolius - trispalvę vėliavą, herbą, kuriame narsus raitelis drąsiai joja ant eiklaus žirgo ir himną, kurį giedodami ištariame svarbius žodžius, kad esame Lietuvos didvyrių žemės vaikai. 

    Minupių centro darbuotojos norėdamos, kad vaikai kuo šilčiau  pajustu tautines vertybes, meilę savo gimtinei, pasiūlė padaryti netradicinį Lietuvos žemėlapio paveikslą “Aš myliu Lietuvėlę”.  Jį vaikai darė kelias savaites iš krepinio popieriaus. Žemėlapiui - paveikslui padaryti reikėjo pagaminti 3253 krepinio popieriaus kamuoliukus,  kuriuos suklijavus Lietuvos vėliavos spalvomis ir gavo savo mylimą Lietuvėlę. Paveiksle nepamiršo pažymėti ir savo gimtojo krašto – Kelmės,  kurią pažymėjime gėlyte. O aplink Lietuvėlę apgyvendino marguosius drugelius, kurie  pleveno  kaip meilė iš mažų širdelių, kaip nuoširdūs dainelės žodžiai - „mylėsiu aš Tėvynę, kiek mažos mano jėgos leis". Tai dovana Lietuvai jos gimtadienio proga.