Konkurso organizatoriai – Rokiškio rajono pradinių klasių mokytojų metodinė taryba, Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras ir Rokiškio r. Obelių gimnazija organizavo Tarptautinį 1–4 klasių mokinių kompiuterinio atviruko „Tau, Mamyte!“ konkursą.

Konkurso tikslai: ugdyti gebėjimą išreikšti meilę, dėkingumą, pagarbą mamai; ugdyti mokinių kompiuterinio raštingumo kultūrą;  skatinti mokinius kūrybiškai taikyti informacines technologijas; tobulinti konkurso dalyvių piešimo, vaizdo ir animacijos programų naudojimo įgūdžius.

Pasveikinti savo mamytes, kompiuterinės grafikos pagalba, Mamos dienos proga, paskatinti vyresniosios socialinės pedagogės Dalios ryžosi šeši pradinukai; Urtė, Elingas, Austėja, Mingailė, Kristupas bei Darija. Trys iš jų jau antrą kartą dalyvauja šiame konkurse. Savo piešiniais jaunieji kūrėjai išreiškė pagarbą, meilę ir dėkingumą brangiausiam žmogui – Mamai.

Tarptautiniame pradinių klasių mokinių kompiuterinio piešinio konkurse „Tau, mamyte" laimėjo antrokas Elingas Beresnevičius ir ketvirtokė Darija Ivanauskaitė. Mokinius konkurse dalyvauti paskatino vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė.

Mokinių darbai bus vertinami balandžio 23–27 dienomis. O konkurso rezultatai bus skelbiami gegužės 4 d. https://taumamyte.wordpress.com tinklalapyje. Visi konkurso darbai bus publikuojami gegužės 4–25 d. https://taumamyte.wordpress.com.