Pailgintos dienos grupės bei Maltiečių vaikų dienos centro mokiniai svečiavosi Užvenčio miesto bibliotekoje. Čia jie susitiko su vaikų rašytoja ir iliustratore Lina Žutaute. Viešnia pasakojo mokiniams apie tai, kaip pradėjo rašyti, apie vaikystės mėgstamiausią knygą, pristatė naujausią savo knygą ,,Kniūkiai“ ir, žinoma, apie nenuoramos Kakės Makės atsiradimą, kurią sugalvojo sūnus Karolis. Apie ją rašytoja sukūrė begalę istorijų – kas vakarą po pasaką – toks buvo šūkis. Ko tik Kakė Makė nedarė?! Ir su milžinu kariavo, ir į kosmosą skrido, ir pyragus kepė, ir su pabaisomis draugavo. Kakė Makė tokia mergaitė, apie kurią įdomu klausytis ne tik mergaitėms, bet ir berniukams. Istorijos pasirodė netikėtos ir įdomios, todėl Lina jas užrašė, o vėliau sudėliojo į knygas.

Susitikimo metu L. Žutautė žaismingai bendravo su visais, džiaugėsi ir stebėjosi, kad jie puikiai žino jos kūrybą, yra labai aktyvūs ir drąsūs.