Gegužės 8 d., 11.00 val.
Mokyklos bendruomenę – tėvus ir mokytojus kviečiame  į paskaitą „Kitokia paauglystė“.

Paauglio auklėjimas ir ugdymas yra lyg įtraukiančios karuselės – nepatingėsi, nepasėdėsi  ramiai ir sklandžiai pamoka nepraeis. Tai sunkus darbas. Juk prieš mus – jau nebe vaikas, ir dar ne visai suaugęs žmogus, pats ieškantis savęs ir besiblaškantis jausmų jūroje. Daugeliui tėvų šis laikas itin sunkus.  Gali kili klausimai, ar mums pavyko tinkamai išauklėti vaikus? Ir kur dingo, tas mielas berniukas ir paslaugi mergaitė? Kodėl jie priešgyniauja ir ištisai tinginiauja, užsisklendę nuo pasaulio  telefono ekrane? Nepaisant pasikeitusių vaikų – mes galime suprasti, kas vyksta. Mes galime užmegzti su jais dar tvirtesnius santykius ir paskatinti juos tinkamai elgtis.

Paskatoje sužinosite:

  • apie padrąsinimų kalbą, kurią nori girdėti visi paaugliai;
  • apie jausmų atspindėjimą, kuris sukurs abipusį pasitikėjimą;
  • drausminimą pasekmėmis ir bendradarbiavimą namuose ir mokykloje.

Paskaitą ves Kristina Pikūnė,  pozityvaus auklėjimo konsultantų asociacijos narė, šeimos konsultantė.
Paskaita  yra finansuojama Kelmės raj. savivaldybės ir yra neformalaus suaugusiųjų švietimo ar tęstinio mokymo programos „Kitokia paauglystė“ dalis.

Kviečiu paskaitoje dalyvauti ir mokyklos pedagogus:
J. Jautakienę, V. Varanavičienę, J. Maziliauskienę, D. Orlakienę, D. Nekrašienę, R. Kančiauskį, N. Partauskienę.                   
Pozityvaus auklėjimo metodai, kuriais dalinsis lektorė, padės mums pamokose. Taip pat tėvams visada „rūpi“ ar ir mokytojai stengiasi sužinoti ką nors daugiau. Paskaitos pabaigoje kaip tik bus dalis, kurioje diskutuos pedagogai su tėvais, todėl svarbu, kad susitikime dalyvautų ir mokytojai.

Pavaduotoja Silva