Gimnaziją konkurse atstovavo: ketvirtokės Vaiva R. ir Evelina A. bei aštuntokas Leonardas O. Mokinius dalyvauti konkurse paskatino vyresnioji socialinė pedagogė Dalia O.    Simboliais išreikšti netikėtą požiūrį į paprastą ir kartu nepaprastą, trieiliu (5-7-5 skiemenimis) nustebti ir nustebinti geriausiai pavyko konkurso nugalėtojams. 

Vertinimo komisijos teigimu ,,Vienas iš Didžiojo prizo laimėtojų Leonardas Orlakas (14 m.) savo įžvalgas atskleidžia su voro pagalba. Kam ką išners tas vakaro (tamsos, nežinomybės, ramybės, priešaušrio?) tinkle pakibęs sapnų (realybės, patirčių, lūkesčių) verpėjas, kokias mintis, veiklas jis apibendrina? Kiek čia egzistencinės vienatvės, kiek kasdienybės pilnatvės?”

Pamąstyti subūrusi tema buvo puiki meninės ir dvasinės saviraiškos proga. Konkursui atsiųsti 828 iliustruoti haiku, sukurti vaikų iš įvairių Lietuvos vietovių. Vertinimo komisija: haiku kūrėjai ir tyrinėtojai Vytautas Dumčius, Alius Balbierius, Saulė Markevičiūtė ir Virginija Kalinauskaitė išrinko 27 geriausius darbus.

Džiaugiamės įvertinimu.
Informacijos dalis  iš LMNSC tinklapio.