Pavasariui artėjant Maironio muziejus Kaune skelbė kūrybos konkursą „Pavasarių šimtas“ – kviesdami moksleivius pademonstruoti savo kūrybiškumą ir nutapyti, nuspalvoti, nulipdyti, nunerti, pasiūti, iškarpyti ar kitaip parodyti išsiilgtą ir laukiamą PA-VA-SA-RĮ!
Konkurso organizatorių teigimu iki balandžio 9 dienos į muziejų pašto karveliais atskrido didelis būrys mokinių darbų – sulaukta net 87 konkursantų darbų. Tad šiandien gegužės 9 – ąją muziejaus darbuotojai džiaugiasi, kad jau suspėjo juos visus apžiūrėti, o muziejaus dailininkė Inga Zamulskienė spėjo išrinkti verčiausius laureato vardo!

Tarp laureatų ir mūsų gimnazijos 8 klasės mokinio, lankančio „Jaunojo meisterio” būrelį (technologijų mokytojas Mintautas Kazlauskas), Leonardo Orlako darbas -  „Lėktuvėlis Lituanika”.  Mokinį konkurse paskatino dalyvauti vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė.
Džiaugiamės įvertinimu.
Konkurso darbų paroda džiugina muziejaus lankytojus. Muziejus kviečia ir Jus aplankyti pavasarišką parodą muziejaus edukacinėje klasėje.